Dlaczego my

Jesteśmy największym i jednym z najbardziej doświadczonych wytwórców konstrukcji prefabrykowanych w Polsce. Posiadamy cztery oddziały strategicznie zlokalizowane na terenie kraju.

Naszą ambicją jest realizacja coraz to śmielszych wyzwań budowlanych. Budowanie obiektów, które często są nowatorskimi przedsięwzięciami projektowymi, kształtującymi architektoniczny krajobraz, jest dla nas nie tylko wyzwaniem, ale także przygodą. Do pracy inspiruje nas wszystko to, co pozostaje do zbudowania dla społeczeństwa, ponieważ jesteśmy świadomi, że również my sami jesteśmy jego częścią. Na każdym etapie działania uwzględniamy oczekiwania, bezpieczeństwo i wygodę tych, którzy są ostatecznymi użytkownikami naszych realizacji. Projektujemy, produkujemy, budujemy z myślą o ludziach i dla ludzi.

Stale poszerzamy grono naszych pracowników, zatrudniając w Firmie wysokiej klasy specjalistów, a także ludzi młodych, kreatywnych, z ambicjami, którzy nie boją się wyzwań. Nasi pracownicy mają możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy, dzięki zaplanowanym ścieżkom kariery, które pozwalają nie tylko na rozwój i awanse w poszczególnych działach, ale także dają szansę na zmianę działu i nabycie zupełnie nowych umiejętności. 

Pracownicy Grupy Pekabex mogą liczyć na szereg różnego rodzaju benefitów oraz wsparcie w rozwijaniu własnych pasji. Zatrudniając się w naszej firmie możesz liczyć na:

  • ambitną pracę w przyjaznym Zespole,
  • zdobycie doświadczenia poprzez udział w ciekawych projektach (również zagranicznych),
  • możliwość zdobywania uprawnień,
  • stabilność zatrudnienia,
  • niezbędne szkolenia,

benefity:

  • dopłaty do kart Multisport,
  • nauka języka angielskiego, niemieckiego, szwedzkiego,
  • imprezy dla pracowników i ich rodzin,
  • wsparcie  z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

 

#Pkxpogodzinach

Pekabex to nie tylko praca. Nasi pracownicy lubią także wspólnie organizować sobie czas wolny. Wśród działań integracyjnych można znaleźć grupy biegaczy, którzy reprezentują firmę w zawodach charytatywnych, a nawet w półmaratonach, fanów sportów motorowych, a także grupę morsów.

2-Large
7a
DR-narty
post4

Sub galleries

Strony statyczneBack to Strony statyczne

 

#KobietywPkx

Wskaźnik zatrudnienia kobiet jest u nas niemal trzykrotnie wyższy niż średnia krajowa w branży budowlanej (ponad 18% kobiet w Pekabex i 7% w skali kraju). Najwięcej pań jest zatrudnionych w dziale projektowym, a najmniej – betonowni. Mamy w sumie 79 inżynierek. Dlaczego czują się tu dobrze? Bo firma jest otwarta, stawia na równość szans oraz oferuje ciekawe warunki pracy.

DSC0012-2
DSC0034-2
DSC0025-2
DSC0051-2
KJ-007
realizacja-1-v2
administracja-2

Sub galleries

Strony statyczneBack to Strony statyczne