GRUPA PEKABEX - DANE TELEADRESOWE I REJESTROWE

Pekabex BET S.A.

Pekabex S.A.

Pekabex PREF S.A.

CNP Sp. z o.o.

Kokoszki Prefabrykacja S.A.

Kontakt do działów

ZARZĄD

BIURO ZARZĄDU

tel. +48 61 821 04 00
fax. +48 61 822 11 42

info@pekabex.pl
oferty@pekabex.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Janusz Kumor
Dyrektor Działu Sprzedaży

tel. +48 61 821 05 70
kom. +48 661 393 793
fax. +48 61 822 13 85

janusz.kumor@pekabex.pl
oferty@pekabex.pl

ODDZIAŁ POŁUDNIE

Andrzej Konczewski
Kierownik Sprzedaży

kom. +48 661 353 788

andrzej.konczewski@pekabex.pl
oferty@pekabex.pl

Dział Realizacji

Anna Jaroszuk
Dyrektor Działu Realizacji

tel.+48 61 821 04 21
fax. +48 61 822 11 42

anna.jaroszuk@pekabex.pl
realizacje@pekabex.pl


ODDZIAŁ PÓŁNOC

Leszek Legat
Dyrektor Oddziału Północ/ Kierownik Projektu

Kom. +48 661 353 763

leszek.legat@pekabex.pl
realizacje@pekabex.pl

Dział Generalnego Wykonawstwa

Katarzyna Zawirska
Asystentka Działu Generalnego Wykonawstwa

tel. kom.: +48 661 353 037
tel. +48 61 821 04 52
fax. +48 61 822 11 42

katarzyna.zawirska@pekabex.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Marcin Luber
Dyrektor Działu Projektowego

Tel. +48 61 821 04 12
Fax. +48 61 822 11 42

marcin.luber@pekabex.pl
projektanci@pekabex.pl

Dział Montaży

Grzegorz Dużyński
Dyrektor Działu Montaży

Tel. +48 61 821 04 19
Kom. +48 661 353 647
Fax. +48 61 822 11 42

grzegorz.duzynski@pekabex.pl

Dział Logistyki (Transport i Zaopatrzenie)

Igor Kamiński
Kierownik Działu Logistyki

Tel. +48 61 821 04 18
Kom. +48 661 353 942
Fax. +48 61 822 11 42

igor.kaminski@pekabex.pl

DLA DOSTAWCÓW

Dział marketingu

Klaudia Majdecka
Specjalista ds. Marketingu

Tel. +48 61 821 04 21
Tel. kom. +48 661 353 792
Fax. +48 61 822 11 42

klaudia.majdecka@pekabex.pl
marketing@pekabex.pl

Dział personalny

Karolina Radziejewska
Kierownik ds. personalnych

Tel. +48 61 821 05 80
Tel. +48 61 821 04 68
Fax. +48 61 822 11 42

rekrutacja@pekabex.pl

SKONTAKTUJ SIĘ

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ LUB SKONTAKTUJ SIĘ TELEFONICZNIE

+48 61 821 04 00
info@pekabex.pl

captcha
Przeładuj